У мережі виклали пародію на роботу російських тележурналістів у Криму

Українці хочуть привернути увагу до перекручування та фальшування фактів про події в Україні на російському ТБ.

В інтернеті з'явилося відео, на якому в пародійній формі зображують роботу російських тележурналістів у Криму, коли вони вигадують факти та замовчують інформацію про справжній стан справ.

Відео на сторінці громадської течії "Не мовчи" виклав Антон Яремчук.

У кадрі на відео – "журналіст". Навколо нього все в диму, лунають вибухи і чути сирени.

"Я в Севастополі, знаходжуся в епіцентрі подій. Бандерівці палять бібліотеку. У вогні горить Булгаков, Достоєвський, Лермонтов. Вони цинічно вбивають наше російське надбання", - розповідає на камеру актор.

Лунає потужний вибух.

"Ви чули? Ви чули? Це бандерівці підірвали єдину російські школу в Севастополі", - перелякано говорить чоловік.

Після того показано, що потужні вибухи влаштовував за кадром інший чоловік, підпалюючи петарди. Ще один роздмухував у кадр дим. Вони домовляються ще піти зняти телевключення з Харкова.

Увесь цей час на рухливому рядку поверх відео можна прочитати: "Ніхто все-рівно не читає рухливий рядок. Для збільшення кількості бандерівців, в Україні заборонили аборти. Западенці розбирають Чорноморський флот на металолом. Жорстокі українські націоналісти змусили всіх російськомовних дітей Севастополя вчити гопак і пити горілку".

Нагадаємо, у Криму через вторгнення туди озброєних російських військових відключили кілька українських каналів,у тому числі й "1+1". Замість них транслюють канали з Москви. Також на півострові жорстоко б'ють українських журналістів, перешкоджають їм працювати, погрожуючи навіть зброєю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: