У Мережі з'явилася друга оповідь Роулінг про магічний світ Північної Америки

До циклу увійшло чотири історії.

Опублікували другу історію Джоан Роулінг про магічний світ Північної Америки на сайті pottermore.com українською. Історії виходять одразу 36 мовами.

Нагадаємо, що Джоан Роулінг написала серію оригінальних історій під назвою "Історія магії в Північній Америці", щоб познайомити читачів з новими місцем і часом в магічному світі "Гаррі Поттера" перед виходом фільму "Фантастичні звірі і де їх шукати". До циклу увійшло чотири історії. Вони будуть з'являтися ексклюзивно на сайті pottermore.com, починаючи з 8 березня.

Завтра на сайті о 16:00 представлять третю з чотирьох історій з циклу "Історії магіїї в Північній Америці".

Додамо, що проморолик про серію оповідань "Історія магії в Північній Америці" з'явився українською.

Нагадаємо, що книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" потрапила до списку бестселерів інтернет-магазину Amazon. Вона опинилась на вершині рейтингу менше ніж за добу після старту попередніх продажів 10 лютого.

Прем'єра п'єси відбудеться напередодні випуску книги - 30 липня. Раніше повідомлялося, що в цій п'єсі Гаррі Поттера зіграє 36-річний британський актор Джеймі Паркер, серед його кіноробіт — "Операція "Валькірія", "Любителі історії". Роль Рона Візлі виконає Пол Торнлі, відомий за такими фільмами як "Міньйон", "Знедолені". У ролі Герміони Грейнджер постане 45-річна Ному Думезвені. Актриса народилася в Свазіленді, в семирічному віці з матір'ю і сестрою переїхала з Південної Африки до графства Саффолк. Вона з'являлася серіалах "Чисто англійське вбивство", "Жителі Іст-Енду", "Безмовний свідок", "Френкі".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: