Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з’явилося моторошне відео з круїзного лайнера, що потрапив у шторм

Корабель потрапив у "циклон-бомбу", що вирував біля США.

У Мережі з’явилося відео, що було зняте на круїзному лайнері Norwegian Breakaway, який потрапив у "циклон-бомбу". Стихія донедавна вирувала біля США та наробила чимало шкоди.

Як зазначається, корабель тримав курс від Нью-Йорка до Багамів Атлантичним океаном. На його борту перебувало понад чотири тисячі пасажирів, для яких три дні подорожі стали не найпростішими.

Відео змонтоване з фрагментів, знятих пасажирами. На ньому добре видно, як гігантський корабель розхитує на величезних хвилях. Люди кажуть, що вода була скрізь. Вона заливала палуби, якими неможливо було вільно пересуватися. Вона стікала зі стель та просочувалася крізь зачинені двері.

Персонал лайнера усіляко намагався позбавитися води. Усіма зайвим ковдрами, рушниками та навіть халатами було всіяно скрізь, але це все одно не допомагало. 

Як повідомлялося раніше, на початку січня східне узбережжя Північної Америки потерпало через шторм Грейсон, який назвали "циклоном-бомбою". Екстремальна погода стала причиною загибелі десятків людей. У декількох прибережних штатах вітер підняв високу приливну хвилю, що затопила вулиці. Низку аеропортів, зокрема, аеропорт ім. Кеннеді в Нью-Йорку довелося закрити. А близько 100 млн американців вперше за багато десятків років страждали від небувалих морозів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції