Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явилося відео, як пасажир EgyptAir зробив "найкраще селфі усіх часів" з викрадачем

Зробити селфі британцю запропонували стюардеси.

У Мережі з'явилося відео найбільш божевільного селфі року, як британський пасажир викраденого літака EgyptAir Бен Іннс зробив спільне фото з викрадачем Сейф Ельдіном Мустафою.

Ролик, знятий голландським пасажиром Гуубом Гелтіусом,показує, як дві стюардеси розмовляють із викрадачем, а потім кличуть Бена Іннса до них підійти, пише Mashable.

"Ви хочете з ним сфотографуватися?", - питає стюардеса пасажира, а він відповідає: "Так, так... А це нормально?".

Після того, як було зроблено "найкраще селфі усіх часів", як його назвав Іннс, стюардеса спитала: "Ще одне фото?". Потім вона передала пасажиру телефон і він повернувся на своє місце. У той же час можна чути, як дві стюардеси сміються.

Нагадаємо, літак Airbus-320, який здійснював рейс з Александрії до Каїру, був захоплений о 8:30 за кіпрським часом 29 березня. Чоловік вимагав посадити борт на території Кіпру і Туреччини. У першу чергу єгиптянин звільнив жінок і дітей. Він вимагав від єгипетської влади звільнення з в'язниць країни всіх жінок. Перед тим як ель-Дін Мустафа вирішив здатися правоохоронцям, одному заручнику вдалось через кабіну пілотів втекти.

30 березня Мустафа постав перед судом і заявив, що захопив літак, аби полетіти до дружини, з якою не бачився більше двадцяти років, та дітей, що живуть на Кіпрі.

Крім того, британська преса в шоці від свого співвітчизника, який - опинившись на захопленому літаку, насмілився прийти до кабіни пілотів і попросити викрадача сфотографуватися разом. Після цього 26-річний аудитор Бен Інс надіслав фото приятелям. Його дії представники різних силових структур назвали шаленими: адже - якби пояс смертника був справжнім, будь-що могло cпонукати терориста його підірвати.

Фотогалерея З'явилися перші фото викраденого літака EgyptAir в аеропорту Кіпра (3 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції