У метро Нью-Йорка коргі їздить в рюкзаку господаря та тішить пасажирів
Unsplash

Псу дуже подобається, як на нього реагують пасажири.

Житель Нью-Йорка (США) Брайан Райсберг возить свого собаку породи коргі у рюкзаку під час переміщень у метро. Він почав знімати реакцію людей та поведінку пса на відео та став популярний.

Райсберг працює режисером і креативним директором агентства Anchor Worldwide. В офіс йому можна возити свого собаку Максін. А в рюкзаку почав возити пса через нью-йоркський закон, за яким собак в метро можна перевозити тільки якщо вони в переносці. Через це мешканці стали класти вихованців в сумки і рюкзаки. Брайан не став винятком.

"Я вожу собаку з собою на метро майже кожен день", - зазначає Райсберг. Поступово господар коргі став помічати, як на Максін в рюкзаку реагують незнайомці. Тому він став знімати себе з собакою за спиною, а заодно і емоції перехожих.

"Спочатку я знімав її морду позаду себе, тому що знаходив це прикольним. А потім побачив її реакцію і то, як вона робить людей навколо щасливими. І я захотів поділитися цим. Я живу в цьому місті 14 років, і ніколи раніше не бачив, щоб так багато людей сміялися і посміхалися в переповненому вагоні поїзда в годину пік", - розповідає Брайан.

Зараз у сторінки Максін в Instagram вже 500 тисяч підпісників, і чоловіка з коргі почали упізнавати перехожі на вулиці.

"Коли я їду в метро і її голова не лежить на моєму плечі, то думаю: хто я без цієї собаки?", - розповідає він.

На сторінці Максін Брайан публікує короткі відео про їхні подорожі у метро та взаємодію собаки з пасажирами. За словами господаря, коргі дуже любить незнайомців, і щиро радіє їх увазі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у соцмережах стає все популярнішим турецкий піаніст Сарпер Думан, який грає для своїх котів

Залиште свій коментар