У нас сексу більше, ніж у Європі

Українські чоловіки займаються сексом вдвічі частіше за європейців.

Учені з компанії Bayer Scherin Pharma підрахували, скільки часу українські чоловіки відводять на секс. В середньому чоловіки, що подолали 30-річну межу, кохаються від 4 до 18 годин на рік.

Сексологи кажуть про те, що тривалість статевого акту в українських чоловіків після 30-ти складає від 2 до 10 хвилин, і повторюється з регулярністю в середньому 2 рази на тиждень. При чому, найчастіша тривалість - 2:15 - 2:30 хвилин.

Дані по Україні перевищують західні показники, де чоловіки середніх років звертаються до любовних утіх лише раз на тиждень. Тобто секс у їхньому житті займає лише від двох до дев'яти годин на рік.

За словами генерального директора Українського Інституту Сексології та Андрології, професора Ігоря Горпинченка, на Заході спостерігається тенденція зниження лібідо як чоловіків, так і жінок. Сімейні узи для жителів західних країн відходять на другий план, а сексуальні стосунки все частіше стають лише реалізацією дітородної функції.

Основна причина такої "моди" на Заході пояснюється тим, що і жінки, і чоловіки дуже багато сил і часу витрачають на самореалізацію в кар'єрі, через що знижується сексуальне ваблення один до одного.

Також сексолог відзначає, що нетрадиційний секс вбиває сексуальне бажання.

Нагадаємо, за наслідками опитування 10 тисяч мандрівних жінок, німці є якнайгіршими коханцями у світі, а найкращими - італійці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: