У нас тут своя атмосфера. Як у Мережі відреагували на масові затримання в РФ

Дивіться добірку мемів, жартів, плакатів і дотепних фото. 

У соціальних мережах активно обговорюють масові затримання учасників антикорупційних мітингів у містах РФ, які відбулися 12 червня.

Загалом, за даними ЗМІ, були затримані понад півтори тисячі людей лише у Москві та Санкт-Петербурзі. До автозаків пакували учасників акцій, відомих опозиціонерів і навіть простих перехожих.

У Мережі такі дії силовиків зустріли дотепними жартами та фотожабами. Також юзери ділилися фото найвлучніших плакатів мітингувальників та моментами затримань незворушних учасників акції, які залишалися при чудовому настрої навіть у цупких руках російських правоохоронців.  Не забули росіяни і про славетну качечку, яка насолоджується життям на водних теренах резиденції прем'єра РФ Дмитра Медведєва

Як повідомлялося раніше, 12 червня в десятках міст Росії відбуваються антикорупційні акції.  Опозиціонер Олексій Навальний звинуватив Кремль у спробі "зірвати московський мітинг"У день проведення акцій його затримали у під'їзді власного будинку в російській столиці. До автозаку силовиків потрапив і інший опозиціонер - Ілля Яшин. 

 

Залиште свій коментар