У Непалі народилася дитина з вісьмома кінцівками

Дивна дитина, стать якої не повідомляється, з'явилося на світ в селищі в адміністративному окрузі Рамечхап на сході країни.

Дивна дитина, стать якої не повідомляється, з'явилося на світ в селищі в адміністративному окрузі Рамечхап на сході країни. За словами місцевих жителів, стан дитини стабільний. Тридцятирічна мати - Джанукі Гхиміре, почуває себе добре.

Багато місцевих жителів, що сповідають індуїзм, вирішили, що дитя є інкарнацією чотирирукої богині багатства і благополуччя Лакшмі. Поглянути на дивовижне дитя до будинку батьків стікаються натовпи забобонних жителів навколишніх сіл.

Народження дитини з вісьмома кінцівками - велика рідкість. У 2007 році така дівчинка з'явилася на світ в крихітному селі Архарія в індійському штаті Біхар. На неї також приходило поглянути безліч цікавих, а власники спеціального цирку пропонували батькам продати дочку.

Лікарі з Бангалорської клініки "Спарш" погодилися провести дорогу операцію по видаленню зайвих кінцівок безкоштовно. Інакше, вважають медики, "Лакшмі" не дожила б до зрілого віку. Складна операція була благополучно проведена в листопаді 2007 року. Зараз дитина проходить реабілітацію і вчиться ходити.

Читайте також:
Двісті індійців впали з даху потяга, на якому їхали в армію
Жертвами вибухів в Індії стали десятки людей
Лікар провів операцію по sms

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: