У неї номер Періс!

Майже півроку студентці Каліфорнійського університету Лос-Анджелесу доводилось відповідати на телефонні дзвінки, що надходили Періс Хілтон.

Періс Хілтон (Фото: pixelbomb.com)
Періс Хілтон (Фото: pixelbomb.com)
Студентці Каліфорнійського університету Лос-Анджелесу Шайрі Барлоу майже півроку довелося відповідати на величезну кількість дзвінків незнайомих абонентів з привітаннями та запрошеннями на вечірки в найпрестижніших клубах міста, повідомляють місцеві ЗМІ.

Тривалий час Барлоу не могла зрозуміти походження цих дзвінків. Більшість із них лунала між двома і чотирма годинами ночі, а люди, що телефонували, відмовлялися вірити в те, що розмовляють зі студенткою.

Спочатку Барлоу думала, що звернення "Періс", з якого починали розмову співрозмовники, – це щось подібне до клички.

"Я ніяк не могла пов'язати це, як мені здавалося, прізвисько, з Періс Хітон," – каже вона.

Все почалося з того, що 14 лютого нинішнього року, в день святого Валентина, Барлоу впустила у воду свій старий стільниковий телефон. Наступного дня телефонна компанія видала їй новий апарат, причому код номера абонента був замінений на новий.

"Це було жахливо. Все-таки номер – це частина твоєї особистості," – розповідає студентка.
Як з'ясувалося, номер, що вийшов після заміни коду, раніше належав світській левиці, спадкоємиці готельної імперії Періс Хілтон.

Іноді дзвінки, що призначалися Хілтон, дивували Барлоу своїм змістом. Так, п'ятикратно дзвонила якась жінка з Флориди та суворим голосом відчитувала ту, кого вона прийняла за Періс: "Я дуже засмучена. Мабуть, ти сидиш на наркотиках," - повторювала пані.

Одного разу у Барлоу відбулася розмова з неназваним артистом-виконавцем репу, який, дізнавшись, що розмовляє не з міс Хілтон, все одно запросив співрозмовницю на вечірку.
Потім відбулася історія з арештом Періс Хілтон за водіння автомобіля в стані алкогольного сп'яніння і без посвідчення водія. Після того, як Хілтон відправилася у в'язницю, дзвінки з запрошенням повеселитися змінилися виразами співчуття і солідарності.

"Люди за неї боялись," – каже Барлоу.
Студентка хоче зберегти за собою телефонний номер знаменитості. За її словами, від нього більше веселості, ніж незручностей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: