Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рятувальники підійшли до справи з усією відповідальністю.

У Німеччині команда із восьми пожежників врятувала вгодованого щура, який застряг у дірці каналізаційного люка.

Про цей випадок, який стався у місті Бенсгайм, пише Українська служба Бі-бі-сі.

Застряглого посеред вулиці гризуна помітила маленька дівчинка і викликала рятувальників. Першим на місце події прибув Міхаель Зер з команди порятунку тварин, але самотужки звільнити щура він не зміг, тому довелося викликати підкріплення.

Пожежники за допомогою спеціального обладнання підняли кришку люка, а Міхаель Зер проштовхнув щура через отвір і відпустив його назад до люка.

"Він набрав багато ваги на зиму і застряг у стегнах - не міг пролізти ні туди, ні сюди", - розповів рятувальник тварин.

На запитання, чи потрібно було витрачати зусилля на порятунок щура, пан Зер відповів: "Навіть тварини, яких багато хто ненавидить, заслуговують на повагу".

За свій вчинок Міхаель Зер отримав подарунок – малюнок щура в оточенні сердець. Його намалювала дівчинка, яка викликала рятувальників.

Нагадаємо, у Рівному покупці супермаркету зафільмували щура, який сидів на пакетах із молоком. Коли підійшли до гризуна, він спробував утекти. Але невдало, бо йому притисло хвоста. 20-секундне відео в Мережі вже переглянули десятки тисяч користувачів. Серед них були й фахівці Держпродспоживслужби, які вже з'ясовують, що хвостатий гість робив посеред продуктового супермаркету.

Залиште свій коментар

Вибір редакції