У Німеччині грабіжники вкрали з квартири 46 змій і телевізор

Грабіжники забрали 43 королівських удавів і трьох плямистих полозів, а також ноутбук і плазмовий телевізор.

Невідомі грабіжники вкрали з двокімнатної квартири в нижньосаксонському Штаде 46 змій - 43 королівських удавів і трьох плямистих полозів, повідомляє агенство DPA. Крім того, був викрадений ноутбук і плазмовий телевізор.

За даними видання Tageblatt-Online, квартира належить 33-річному жителю Штаде Штефанові Данкерсу, що займається розведенням змій, скорпіонів і ящірок. За власними словами, крадіжка стала для нього справжньою катастрофою.

Данкерс ніколи не відлучався з дому більше ніж на ніч, щоб вчасно погодувати рептилій, заради них він навіть не брав відпустки. Однак саме під час його короткочасної відсутності, злодії проникли в квартиру, зламавши двері.

Сліди крові в квартирі вказують на те, що одна із змій, ймовірно, вкусила грабіжника за палець. По всій видимості, це був удав. Грабіжники не стали красти отруйних змій, тим більше, що, на тераріумах з ними стояв попереджувальний знак у вигляді черепа з кістками.

За словами Данкерса, те, що грабіжники вкрали саме королівських удавів, може свідчити про те, що вони розбираються в зміях. Залежно від забарвлення за одного боа-констріктора можна отримати 400 євро або навіть більше.

Повідомляється, що 19 з 43 викрадених удавів народилися лише в січні і за цей час досягли в довжину близько 30 сантиметрів. Двох дорослих особин з рідкісним забарвленням грабіжники не чіпали. Тим не менше для Данкерса це є слабкою розрадою: нового потомства від них можна чекати тільки через два роки.

Читайте також:

Британцям масаж роблять змії

В Україні тварини не захищені від жорсткого поводження з ними

В парку Бангкоку оселилися гігантські ящерки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: