У Німеччині лікар помилково перетворив гермафродита на чоловіка

50-річна жінка стверджує, що завжди більше хотіла бути дівчинкою, ніж хлопчиком, а лікар її позбавив права вибору, вирізавши репродуктивні органи.

Кельнській земельний суд, Німеччина, примусив лікаря виплатити гермафродиту 100 тисяч євро як компенсацію за заподіяні моральну шкоду і фізичні страждання.

Судова тяганина тривала майже два роки і завершилася задоволенням позову 50-річної Крістіани Ф. до хірурга, що зробив їй 30 років тому операцію, що перетворила її на чоловіка, повідомили німецькі телеканали з посиланням на органи юстиції.

Лікар повинен заплатити своїй колишній пацієнтці 100 тисяч євро за заподіяний моральний збиток і фізичні страждання, викликані неправомірно зробленою ним операцією по зміні статі пацієнтки без його згоди.

Як з'ясувалося, Крістіана Ф. з'явилася на світ з подвійними статевими ознаками, але оскільки чоловічі були на виду, а жіночі приховані, акушерка зареєструвала дитину як хлопчика.

У 1977 році звинувачений хірург повинен був вирізувати 18-річному Томасу апендицит і несподівано знайшов, що у того є функціонуюча матка і яєчники. Проте, разом з апендиксом хірург заразом видалив і ці жіночі органи, остаточно перетворивши гермафродита на чоловіка.
Як заявила суду позивальниця, не дивлячись на те, що її ростили, як хлопчика, їй завжди більше хотілося стати дівчинкою. Дінавшись від фахівців, що вона могла б при вживанні необхідних ліків і після декількох операцій стати повноцінною жінкою, Крістіана звернулася до суду, зажадавши компенсацію за примусове перетворення на чоловіка.

Заслуховуючи експертів, судді дійшли висновку, що, знайшовши повноцінні жіночі органи, хірург повинен був негайно перервати операцію. Прийнявши за пацієнтку рішення, він порушив її право на самовизначення, а також підірвав її здоров'я.

За словами Крістіани, після операції вона не тільки якийсь час відчувала фізичні страждання і біль, але і довгий час мала серйозні психічні проблеми.

Як повідомляють телеканали, цей процес мав в Німеччині великий суспільний резонанс і вирок сприйнятий як прецедент.

Подібний випадок відбувся і в США. Так, минулого року 61-річний житель штату Теннессі подав судовий позов проти лікарів, які замість обрізання ампутували його статевий член без попередньої згоди.

Читайте також:

В Угорщині затримали українську лікарку за підпільні операції

60-літнього американця засудили за чіпляння до подружки Міккі Мауса

Померле немовля воскресло під час похоронів

Обдурена дружина та троє коханок приклеїли бабію пеніс до живота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: