У Німеччині майже півмільйона євро три роки пролежали в бюро знахідок

Пакет з кругленькою сумою в бюро приніс німецький пенсіонер з Вісбадена.

Пакет з 400 тис. євро, що пролежав в бюро знахідок компанії Deutsche Bahn три роки, не знайшов свого власника і став власністю залізничної компанії.

У середу, 7 жовтня, закінчився офіційний термін зберігання цих грошей у бюро знахідок. Пакет з кругленькою сумою в бюро приніс німецький пенсіонер з Вісбадена, який у жовтні 2006 року знайшов його в туалеті швидкого поїзда Берлін - Франкфурт-на-Майні.

Оскільки за цей час ніхто не пред'явив своїх прав на знахідку, майже вся сума перейшла у власність залізничної компанії. При цьому згідно із законами, пенсіонеру належить 1,5% від суми, тобто 6 тисяч євро.

Відзначимо, представник Deutsche Bahn вже заявив, що гроші передадуть на благодійні цілі, а саме, на обладнання в будівлях трьох великих вокзалів кімнат матері і дитини.

Крім того, за даними ЗМІ, компанія готова виплатити тому, хто знайде гроші пенсіонеру 25 тисяч євро, якщо той також хоча б половину віддасть на благодійність.

У Deutsche Bahn відзначають, що 400 тис. євро є найбільшою за весь час існування компанії знахідкою. Всього в середньому за рік у бюро знахідок залізниці здається 220 тисяч різних предметів, тільки 51% з яких знаходять своїх власників.

Читайте також:

У Британії знайдена "чорна каса" Піночета

Англієць знайшов у полі 5 кг золота

На Черкащині розкопали готський некрополь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: