У Німеччині набуває популярності новий вид поховань

Інтерес людей до такого виду поховань постійно зростає. Цього року може бути укладено понад 11 тисяч попередніх договорів.

Все більше німців вибирають альтернативний вид похорон. Замість звичного кладовища урну з прахом закопують під деревом у лісовому масиві. В даний час у ФРН вже налічується 150 лісів, призначених для поховань. Тільки в 2009 році там було поховано 20 тис. людей.

Ліси як місця поховання запропонувала німцям вперше в 2001 році фірма "Friewald GmbH". Сьогодні в розпорядженні компанії 20 гектарів лісів, спеціально відведених для поховань. До 2015 року власники компанії мають намір збільшити загальну площу лісів до 50 гектарів. Фахівці компанії зайняті пошуком нових мальовничих лісових ділянок.

У 2009 році компанія поховали 4200 урн, що на 800 більше, ніж роком раніше. За оцінками керівництва, інтерес людей до такого виду поховань постійно зростає. Цього року, за попередніми розрахунками може бути укладено понад 11 тисяч попередніх договорів.

Католицька церква скептично ставиться до таких поховань. Вона вбачає в цьому конкуренцію - елементи неоязичництва і анімізму (анімізм - віра в те, що явища природи володіють духом або життєвими силами). Крім того, церква побоюється, що велике поширення може отримати ще одна тенденція - анонімні поховання. Оскільки відсутні християнські символи смерті і трауру, стає неможливим вираз скорботи шляхом відвідування чи догляду за могилою.

Читайте також:

В Бразилії чоловік прийшов на власний похорон

У Луцьку "мертвий" син зателефонував матері після власного похорону

У Москві поховали українську Конституцію

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: