Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині скорботним на похороні випадково подали пиріг з гашишем

13 особам стало погано, а одного з них забрала "швидка".

Скорботним на похороні у Німеччині випадково подали пиріг з наркотиками.

Після похорону у Ростоку його учасники зібралися в ресторані, щоб побалувати себе якимось тортом - один з них містив гашиш, сильний наркотик, виготовлений із смоли рослин канабісу, заявив CNN речник поліції Ростока Крістофер Ган.

Після цього у 13 гостей почалися нудота та запаморочення, декому з них довелося викликати "швидку допомогу". Одного учасника похорону медики забрали із собою.

Поліція з'ясувала, що все сталося з вини 18-річної доньки працівника ресторану. Вона регулярно пекла торти на заходи у цьому закладі. Її мати випадково принесла заморожений пиріг з гашишем разом з кількома іншими, які не містять наркотиків.

"Вона спекла цей пиріг для іншої події", - сказав Ган.

Поліція Ростока розслідує дії 18-річної дівчини як необережність, внаслідок якої постраждали 13 осіб, а також порушення закону про наркотики у Німеччині, за яким вживання канабісу без рецепту вважається незаконним.

канабіс, конопля, легкі наркотики, легалізація марихуани, марихуана, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, учасники так званого конопляного маршу свободи вимагали легалізувати медичний канабіс в Україні. 26 жовтня кілька сотень людей пройшлися урядовим кварталом. Вони наполягали на ухваленні закону, який би дав доступ до лікувальної марихуани хворим українцям. Активісти наголошували, що препарати на основі медичного канабісу не мають психоактивної дії, і їх легально використовують у Канаді, США, Франції, Польщі та в багатьох інших країнах. 

Відео Учасники "Конопляного маршу свободи" вимагали легалізувати медичний канабіс в Україні

Кілька сотень людей пройшлися урядовим кварталом. Вони наполягали на ухваленні закону, який би дав доступ до лікувальної марихуани хворим українцям. Препарати на основі медичного канабісу не мають психоактивної дії і їх легально використовують в Канаді, США, Франції, Польщі і в багатьох інших країнах. Їх призначають при хронічному болю, після хіміотерапії, для недужих на епілепсію та хворобу Паркінсона.  

Учасники "Конопляного маршу свободи" вимагали легалізувати медичний канабіс в Україні

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції