У Німеччині відкрито магазин для мільйонерів

У центрі Берліна відкрили перший магазин для мільйонерів. Товари, за словами власників, не завжди практичні, та зате завжди змушують про себе говорити.

мільйонер
Архів
У центрі Берліна відкритий перший магазин для мільйонерів. Товари, за словами власників, не завжди практичні, та зате завжди вимушують про себе говорити. Одна з популярних новинок - комп'ютерна "мишка" за 18 тис. євро.

"Базар для багачів", - так називають перші відвідувачі цей магазин, що розташувався в центрі німецької столиці, поблизу фешенебельної торгової вулиці "Курфюрстендамм".

Власники бутіка завіряють, що здатні виконати найекстравагантнішу мрію клієнта. За 600 євро можна купити шматок трав'яного покриття з останнього чемпіонату світу по футболу. 100 євро коштують ароматизовані свічки, а футбольний м'яч, оброблений квіточками, продається за 850 євро.

Новинка з Копенгагена - на шматку шкіри вишито зображення годинника "Rolex". "Вони не показують час, зате вимушують говорити про себе", - пояснює директор магазина, представляючи товар вартістю в 195 євро. За його словами, частими гостями бувають представники фірм, які шукають оригінальні подарунки для ділових партнерів.

Коментуючи відкриття незвичайного магазина, газета "Die Welt" називає його симптоматичним. Наддорогі товари стають в Європі своєрідним трендом.

Після успіху ярмарку мільйонерів в Москві аналогічні заходи заплановані в Німеччині, Нідерландах і Австрії. Наприклад, в числі новинок, які передбачається виставити на продаж на ярмарку у Відні, – золотий велосипед зі Швейцарії за 12 тис. євро, повідомляє "Російська служба новин".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: