У Німеччині загадково зникла гігантська статуя пеніса: поліція почала розслідування

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Німеччині загадково зникла гігантська статуя пеніса: поліція почала розслідування

Süddeutschen Zeitung München (Instagram)

Туристи полюбляли фотографуватися біля статуї, однак ніхто точно не знає, як вона з'явилася на горі.

Німецька поліція проводить розслідування через зникнення великої дерев'яної статуї у формі пеніса з гори Грютен, що у Баварії. Близько чотирьох-п'яти років тому вона загадково з'явилася на схилі, а тепер так само, без жодних пояснень, зникла.

Про це повідомила місцева газета Allgaeuer Zeitung в понеділок. 

Монумент заввишки майже 2 метри, схоже, зрубали на вихідних. Зараз від нього залишився лише пеньок та грудка тирси.

Статуя у вигляді чоловічого статевого органа стала популярним об'єктом для фотографій серед туристів і навіть з’явилася на Google-картах, де була позначена як "пам’ятка культури". Місцеві краєзнавці стверджують, що статуя пеніса була подарована молодому чоловіку, однак його сім'я не оцінила жартівливу витівку, і тому 200-кілограмову скульптуру вивезли на гору і залишили там.

Мер прилеглої громади Реттенберг назвав крадіжку статуї "ганьбою". Німецьке інформаційне агентство dpa повідомило, що поліція в баварському місті Кемптен розслідує зникнення, хоча незрозуміло, чи був скоєний злочин. Зазначається, що статуя вже кілька разів зникала зі схилу гори, однак щоразу її повертали на місце. 

Нагадаємо, понад тиждень у соцмережах обговорювали встромлений у землю загадковий металевий моноліт заввишки близько трьох метрів. Його випадково знайшли посеред червоних скель у американському штаті Юта біологи, коли з гелікоптера рахували диких баранів.

Однак, поки увесь світ будував конспірологічні теорії навколо дивної знахідки, вона зникла. Хто і куди забрав таємничий моноліт, місцева влада каже, що знає. Але вони, мовляв, до цього не причетні. 

Кілька днів тому металевий моноліт, схожий на знайдений посеред червоних скель у США, був помічений на пагорбі в Румунії. Щоправда цей моноліт має висоту близько чотирьох метрів і трохи відрізняється від американського. 

Наступна публікація