У Німеччині загадково зникла гігантська статуя пеніса: поліція почала розслідування

У Німеччині загадково зникла гігантська статуя пеніса: поліція почала розслідування

Фото: Süddeutschen Zeitung München (Instagram)

Туристи полюбляли фотографуватися біля статуї, однак ніхто точно не знає, як вона з'явилася на горі.

Німецька поліція проводить розслідування через зникнення великої дерев'яної статуї у формі пеніса з гори Грютен, що у Баварії. Близько чотирьох-п'яти років тому вона загадково з'явилася на схилі, а тепер так само, без жодних пояснень, зникла.

Про це повідомила місцева газета Allgaeuer Zeitung в понеділок. 

Монумент заввишки майже 2 метри, схоже, зрубали на вихідних. Зараз від нього залишився лише пеньок та грудка тирси.

Статуя у вигляді чоловічого статевого органа стала популярним об'єктом для фотографій серед туристів і навіть з’явилася на Google-картах, де була позначена як "пам’ятка культури". Місцеві краєзнавці стверджують, що статуя пеніса була подарована молодому чоловіку, однак його сім'я не оцінила жартівливу витівку, і тому 200-кілограмову скульптуру вивезли на гору і залишили там.

Мер прилеглої громади Реттенберг назвав крадіжку статуї "ганьбою". Німецьке інформаційне агентство dpa повідомило, що поліція в баварському місті Кемптен розслідує зникнення, хоча незрозуміло, чи був скоєний злочин. Зазначається, що статуя вже кілька разів зникала зі схилу гори, однак щоразу її повертали на місце. 

Нагадаємо, понад тиждень у соцмережах обговорювали встромлений у землю загадковий металевий моноліт заввишки близько трьох метрів. Його випадково знайшли посеред червоних скель у американському штаті Юта біологи, коли з гелікоптера рахували диких баранів.

Однак, поки увесь світ будував конспірологічні теорії навколо дивної знахідки, вона зникла. Хто і куди забрав таємничий моноліт, місцева влада каже, що знає. Але вони, мовляв, до цього не причетні. 

Кілька днів тому металевий моноліт, схожий на знайдений посеред червоних скель у США, був помічений на пагорбі в Румунії. Щоправда цей моноліт має висоту близько чотирьох метрів і трохи відрізняється від американського. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація