У Німеччині засудили чоловіка, який застрелив з рушниці сусідську жабу

У Німеччині засудили чоловіка, який застрелив з рушниці сусідську жабу

Ілюстрація / Фото: AFP

Жертва була застрелена біля ставка точним пострілом у голову з рушниці. Хазяїн жаби наголошував, що вона була абсолютно невинна.

У земельному суді Крефельд, Німеччина завершився процес над 47-річним безробітним Франком Х., якого звинувачували в злочинницькому вбивстві сусідської жаби. Жертва була застрелена біля ставка точним пострілом у голову з рушниці.

Жаба на ім’я Кнетті належала власнику сусідньої ділянки Андреасу ван Штрелену. Між чоловіками, які були знайомі з дитинства, давно тягнувся конфлікт, пов'язаний з тим, що ночами жаби ван Штрелена квакали, заважаючи спати.

1 липня 2010 о 2 годині ночі ван Штрелен прокинувся від пострілів і викликав поліцію, яка, проте, не змогла встановити причини події. На ранок, коли поліцейські вдруге оглядали ділянку, вони виявили поряд з невеликим штучним ставком труп Кнетті.

Як повідомляється, ван Штрелен негайно заморозив загиблу в якості речового доказу і заявив у поліцію на сусіда, звинувативши його в псуванні майна.

У сусідському будинку поліція виявила дві одиниці незадекларованої вогнепальної зброї, у тому числі військовий карабін 1940 року.

На суді, який відбувся 12 травня, Франк Х. визнав факт незаконного зберігання зброї, проте через свого адвоката заявив, що не стріляв у жабу і не знає, як вона померла. Зброя, за його словами, дісталася йому в спадок і весь час лежала на горищі.

Натомість суд визнав Франка Х. винним у порушенні закону про зброю, засудивши до штрафу в 1500 євро. Що стосується вбивства жаби, щодо обвинуваченого діє презумпція невинності. Для з'ясування всіх обставин необхідно, як відзначив суддя, подальше розслідування, проте покарання за це правопорушення і без того лишком покрито накладеним штрафом.

"Всі тепер знають, що не можна заходити з рушницею на сусідську ділянку і влаштовувати там стрілянину. Цей вирок буде служити свого роду застереженням", - заявив ван Штрелен.

Він також підкреслив, що Кнетті абсолютно невинна, так як через генетичний дефект на відміну від інших не вміла квакати. У ході нічного нападу постраждала ще одна жаба, якій кулею відірвало задню лапку. Ван Штрелен вже перейменував її в Ахаба, на честь одноногого капітана з "Мобі Діка".

Читайте також:

Під час посадки в Уфі літак "Аерофлоту" збив козулю

Австралійський ресторан покарали за дискримінацію собаки

66-річного пенсіонера засудили за секс з віслюком та конем

Повʼязані теми:

Наступна публікація