У Новій Зеландії продали з аукціону пляшки з душами діда і дівчинки

Мешканка Нової Зеландії продала з аукціону дві пляшки, в яких нібито утримуються душі двох людей, спіймані екзорцистом.

На Інтернет-аукціоні в Новій Зеландії були продані дві пляшки з душами літнього чоловіка і маленької дівчинки.

Незвичайний лот майже за 2 тисячі доларів придбала компанія з виробництва електроприладів, які допомагають людям кинути палити.

Двох духів виставила на продаж мешканка міста Крайстчерч Еві Вудбері після того, як екзорцист зі "спіритичної церкви" зловив їх в її будинку і помістив в судини з святою водою.

Вудбері розповіла, що духи померлого в 1920-х роках літнього чоловіка на ім'я Лес Грехем і маленької дівчинки, "яка володіє потужною руйнівною силою", з'явилися в будинку після експериментів з дошкою Оуджа (невелика дощечка з написаним на ній алфавітом і ключовими словами "так" і "ні", за допомогою якої нібито можна спілкуватися з духами).

За словами Вудбері, духи не давали їй спокійно спати та їсти. "Несподівано рідина в глечику закипала сама собою, хтось чіпав мене за шию, я чула голоси в інших кімнатах, речі зникали і потім з'являлися в найнесподіваніших місцях. Собака відмовлявся заходити в деякі кімнати, дочка мого брата розповідала, що говорила з духом маленької дівчинки", - заявила жінка.

Вона додала, що з часу, коли екзорцист "спіймав" духів у пляшку, нічого подібного не відбувалося.

"Я думаю, моя особистість розділена на багато частин, причина - два духи в пляшках, і імена їм - Jim Beam і Johnnie Walker", - так прокоментував аукціон один з відвідувачів торгів.

Читайте також:

Американець виставив на інтернет-аукціон власних батьків

Влада Латвії за 3 млн доларів продала росіянам ціле місто

Іржавий Bugatti з дна озера продали за 260 тисяч євро

У Швейцарії почали продавати дитячі міні-презервативи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: