Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Новій Зеландії 11-річна дівчинка "дала хабара" прем’єр-міністерці за дослідження драконів

У Новій Зеландії 11-річна дівчинка "дала хабара" прем’єр-міністерці за дослідження драконів

Політик повернула дитині її п’ять доларів.

Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн повернула дівчинці п’ять новозеландських доларів, якими дитина хотіла "підкупити" главу уряду для дослідження драконів.

Про це пише nzherald.co.nz.

11-річна Вікторія написала листа прем’єр-міністерці Нової Зеландії Джасінді Ардерн. Дівчинка попросила наділити її телекінетичними здібностями і розповісти, що в уряді знають про драконів, як їх знаходити. Драконів 11-річна новозеландка планувала тренувати. Щоб їй точно відповіли правду, дівчинка вирішила підкупити політика п’ятьма новозеландськими доларами.

Джасінда Ардерн повернула Вікторії її гроші і особисто написала їй листа.

"Ми з цікавістю почули ваші міркування щодо фізики та драконів, але, на жаль, зараз ми не займаємося роботою в будь-якої з цих сфер", - йдеться у відповіді прем’єр-міністерки.

"Я повертаю вам надіслані гроші і бажаю всього найкращого в пошуках телекінезу, телепатії та драконів", - додала Ардерн.

У Новій Зеландії 11-річна дівчинка дала прем’єр-міністерці "хабара" за дослідження драконів
reddit

Наприкінці листа жінка додала речення: "P.S. Я все одно буду стежити за цими драконами. А вони носять костюми?".

Брат дівчинки розповів, що цікавість Вікторії до телекінезу з’явилася після перегляду фантастичного серіалу Netflix "Дивні дива", головна героїня якого володіє такими здібностями.

Нагадаємо, шестикласниця із США стала очевидцем ДТП: шкільний автобус протаранив чужий автомобіль. Дівчинка вирішила написати водієві подряпаної машини записку із даними винуватця. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції