У Новій Зеландії вперше з'явилося рідкісне пташеня ківі білого кольору

В Національному центрі дикої природи Нової Зеландії народилося пташеня ківі рідкісного білого забарвлення. Ківі вважається видом, що вимирає.

Пташеня ківі рідкісного білого забарвлення з'явилося 24 травня перед новозеландськими журналістами в Національному центрі дикої природи поблизу Веллінгтона.

Коли воно 1 травня вилупилося з яйця, то важило близько 450 грамів. Малюка назвали Манукура, що в перекладі з мови маорі означає "статус вождя".

Манукура - не альбінос, а просто має невластивий своєму виду колір пір'я, яке у ківі зазвичай коричневе і більше нагадує шерсть.

Пташенята ківі дуже рідко народжуються в неволі. Науці відомо лише декілька випадків розведення ківі в зоопарку.

У Національному центрі дикої природи пишаються своїми досягненнями: за 2011 рік у них з'явилися більше маленьких ківі, ніж за весь період з 2004-го по 2010-й.

Пташеня буде рости в розпліднику для ківі протягом чотирьох-шести місяців. Харчується воно сумішшю з січеного м'яса і овочів.

Фахівці центру відпускають ківі, що трохи підросли, у дику природу, проте щодо білого Манукури у них є сумніви: орнітологи побоюються, що через свій колір він стане об'єктом нападок.

Ківі вважається видом, що вимирає, який мешкає лише в Новій Зеландії. Крила у цього птаха не розвинені, зате дуже сильні ноги і чутливий нюх. Ківі полює ночами на комах та інших дрібних тварин.

Попри його, на перший погляд, незграбну зовнішність, птах може за ніч обійти територію в декілька гектарів, а темне забарвлення рятує його від хижаків. Новозеландці вважають ківі неофіційним символом своєї країни.

Читайте також:

У джунглях Амазонії живе плем'я, яке не знає, що таке "час" і "вік"

Хіт-парад найдивніших істот, відкритих у 2010 році

У Росії почали продавати секс-ляльки для тварин

23 тисячі великодніх кроликів вбили у Новій Зеландії

У Новій Зеландії вперше з'явилося рідкісне пташеня ківі білого кольору

У Новій Зеландії вперше з'явилося рідкісне пташеня ківі білого кольору

Повʼязані теми:

Наступна публікація