У Нью-Йорку проведуть перший в історії перепис коників-стрибунців

11вересня всі мешканці Нью-Йорка вийдуть вночі на вулиці міста з мобільними телефонами, щоб записати коників-стрибунців і цвіркунів.

Біологи звернулися до жителів Нью-Йорка, які володіють стільниковими телефонами і вухами, з проханням допомогти провести перший в історії масштабний перепис коників і цвіркунів, що мешкають в цьому місті.

Біологи пропонують добровольцям, що вирішили взяти участь в проекті NYC Cricket Crawl, вийти на вулицю 11 вересня в період між настанням сутінків і північчю, протягом хвилини записувати цвіркотання цвіркунів і коників на свої телефони, а потім відіслати запис і дані про своє місце розташування ученим.

Дослідники сподіваються виявити свідоцтва того, що зелений коник, який колись був дуже поширеним в Нью-Йорку і потім став дуже рідкісним, знов заселив деякі райони міста.

За словами керівника проекту Сема Дроуеджа, ідея провести перепис коників прийшла йому в голову після знайомства із статтею про таємниче зникнення цих комах в одному з районів Нью-Йорка в 1920 році, написаною біологом Уїльямом Девісом.

Цей вчений передбачив, що зникнення коників пов'язане із забрудненням повітря, яке шкідливо впливає на рослини - основну їх їжу. Через 90 років після появи цього повідомлення в Journal of the New York Entomological Society ніхто не вирішив цю загадку.

Читайте також:

У Великобританії провели перепис лебедів

Західні вчені знайшли в Чорнобилі радіоактивних комах-потвор

Американець виставив на інтернет-аукціон власних батьків

Німці зняли рекламу проти СНІДу з участю оголеного Гітлера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: