У Нью-Йорку сто черепах перекрили злітну смугу міжнародного аеропорту

У Нью-Йорку сто черепах перекрили злітну смугу міжнародного аеропорту

Ілюстрація / Фото: Flickr Photo Sharing

До аєропорту Кеннеді прилягає затока, де живуть черепахи, які у шлюбний період вибираються на територію аеропорту для того, щоб відкласти яйця на піщаному березі.

Приблизно сто черепах, які виповзли на злітно-посадкову смугу аеропорту імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку, стали причиною затримки вильотів декількох рейсів. Про це повідомили у середу, 29 червня, американські ЗМІ.

Співробітники аеропорту підтвердили, що рейси були затримані через те, що їм довелося відловлювати черепах.

Щоб не допустити великих затримок, літаки перенаправлялися на інші смуги. Черепах ж перенесли до затоки Jamaica Bay, де вони й живуть.

Затока Jamaica Bay прилягає до аеропорту. У шлюбний період (кінець червня - початок липня) черепахи нерідко вибираються на територію аеропорту для того, щоб відкласти яйця на піщаному березі.

У портовому управлінні Нью-Йорка і Нью-Джерсі, що обслуговує аеропорт Кеннеді, відзначили, що піщана ділянка поруч зі злітно-посадковою смугою 4L, куди й виповзли черепахи, є "ідеальним місцем для відкладання яєць".

Як повідомляється, це не перший випадок, коли на нормальне функціонування цього аеропорту впливали тварини. Нещодавно в двигун літака потрапив гусак, через якого пілот зробив надзвичайну посадку на воду в затоці Гудзон.

А в березні 2010 року Федеральне управління цивільної авіації США зайнялося розслідуванням інциденту за участю дитини, якій, як передбачається, довірили вирішувати зліт літаків в аеропорту Кеннеді.

Читайте також:

Черепасі встановили протези з підставок для меблів

Французька пара пенсіонерів, яка не має власних дітей, удочерила 13-тирічну горилу

Суд Санкт-Петербургу посадив кішку під "домашній арешт"

У США обрали найпотворнішого собаку в світі

Повʼязані теми:

Наступна публікація