У пачці крекерів жінка знайшла 10 тисяч доларів

Мешканка Каліфорнії знайшла в пачці крекерів десять тисяч доларів.

Мешканка американського міста в Каліфорнії знайшла в купленій пачці крекерів конверт з десятьма тисячами доларів. Про це повідомляє Associated Press.

Дебра Рогофф (Debra Rogoff), що знайшла гроші в такому дивному місці, не зважилася їх витратити. Вона порадилася з родичами і звернулася в поліцію.

Поліцейські відправилися в магазин, де були куплені крекери, і з'ясували, що напередодні туди заходила вкрай засмучена немолода жінка. За її словами, вона поклала в коробку з крекерами конверт зі своїми заощадженнями і помилково повернула крекери в магазин. Там їй сказали, що звичайно посилають повернені продукти на переробку в компост і припустили, що її заощадження, ймовірно, втрачені. Проте, як уточнюється на сайті Ocregister.com, помилково пачку крекерів поставили знову на полицю магазину.

Жінка похилого віку, ім'я якої не називається, заховала свої заощадження в коробці з крекерами, розчарувавшись в банках. Дебра Рогофф припустила, що жінка, ймовірно, заклеїла коробку після того, як поклала туди конверт. Можливо, тому в магазині її знову поставили на полицю. Від немолодої жінки, якій були повернені гроші, Дебра Рогофф подяки так і не одержала.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: