У Перу під час укладання газопроводу виявили стародавнє поховання: фото

Автор
Олена КапнікОлена Капнік
Дата публікації
Перегляди
2138
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Людей поховали 800 років тому.

У Перу працівники газової компанії під час укладання турбопроводу знайшли рештки восьми людей, які були поховані в одній гробниці. 

Про це з посиланням на представників компанії Calidda повідомляє Daily Mail.

Люди були поховані з продуктами харчування і музичними інструментами близько 800 років тому. "Під час прокладки мереж природного газу в Чілка ми виявили похоронний контекст, що складається з тіл разом із підношеннями кукурудзи і музичних інструментів. За оцінками, цим археологічним решткам близько 800 років", — йдеться в заяві компанії в соцмережах.

За словами археологині Сесілії Камарго, знахідка важлива для вивчення доіспаномовного давнього міста Чілка, яке розташоване за 60 км на південь від Ліми. 

Тіла дорослих і дітей були загорнуті в рослинний матеріал. Навколо були розміщені кукурудза, посуд і різні духові інструменти, зокрема і флейти. Деяких закопали з мушлями на головах. У них виявили листя коки: їх використовували як стимулятор.

Слід зауважити, що в 2018 році співробітники тієї ж компанії знайшли ще 30 стародавніх тіл в місті Чілка.

Як повідомлялося, у Помпеях знайшли унікальну гробницю з напівмуміфікованим тілом. Чоловікові у знайденій гробниці було близько 60 років, припускають науковці. Він, ймовірніше, за все був рабом, якого потім звільнили і який до смерті встиг достатньо розбагатіти, аби забезпечити собі пишне поховання. Археологи радіють: такого цілого скелета тут ніколи не знаходили, адже зазвичай мерців у Помпеях спалювали.

Новини світу: у Помпеях знайшли унікальну гробницю з напівмуміфікованим тілом

Новини світу: у Помпеях знайшли унікальну гробницю з напівмуміфікованим тілом

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Неймовірні археологічні відкриття
Дата публікації
Перегляди
2138
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація