У підвалі на Хмельниччині крутили цигарки для Європи

Підпільну тютюнову фабрику викрили на Хмельниччині.

Цілу фабрику, яка підпільно виготовляла тютюнові вироби на експорт, викрили працівники відділу боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів та співробітники інших підрозділів управління податкової міліції ДПА у Хмельницькій області. Тільки обладнання її оцінили у 3 мільйони гривень, а скільки на ньому заробили з'ясовуватимуть в ході слідства. Однак уже зараз фафівці говорять про кругленькі суми.

З контабандного тютюну виготовляли дорогі брендові марки цигарок. Реалізовувалися теж за кордоном. На штрихкодах зазначалося місце виготовлення – Великобританія та й про шкідливість куріння європейців попереджали англійською.

Охороняли підпільне виробництво боксери-майстри спорту, а територія обстежувалася дванадцятьма відеокамерами. Вхід у цех замаскували мішками пророслої і підгнилої цибулі. Запах гнилі ще й маскував тютюнові аромати.

На території, огородженій високими залізобетонними плитами, для завезених із Тернопільської, Луганської областей та з Росії робітників влаштували готель на шістнадцять кімнат, спортзал. Найманці працювали у підвалі площею приблизно у півтисячі квадратних метрів вахтовим методом – по два тижні. За територію їм виходити заборонялося. Платили людям за вахту близько 2,5 тисяч гривень.

Читайте також:

В Західній Україні активізувалися контрабандисти

Китайським чиновникам наказали викурювати 230 тисяч пачок цигарок в рік

На кордоні у мешканця Львова вилучили арсенал холодної зброї

На Кіровоградщині люди масово вмирають від самопалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: