У підвалі на Хмельниччині крутили цигарки для Європи

Підпільну тютюнову фабрику викрили на Хмельниччині.

Цілу фабрику, яка підпільно виготовляла тютюнові вироби на експорт, викрили працівники відділу боротьби з незаконним обігом підакцизних товарів та співробітники інших підрозділів управління податкової міліції ДПА у Хмельницькій області. Тільки обладнання її оцінили у 3 мільйони гривень, а скільки на ньому заробили з'ясовуватимуть в ході слідства. Однак уже зараз фафівці говорять про кругленькі суми.

З контабандного тютюну виготовляли дорогі брендові марки цигарок. Реалізовувалися теж за кордоном. На штрихкодах зазначалося місце виготовлення – Великобританія та й про шкідливість куріння європейців попереджали англійською.

Охороняли підпільне виробництво боксери-майстри спорту, а територія обстежувалася дванадцятьма відеокамерами. Вхід у цех замаскували мішками пророслої і підгнилої цибулі. Запах гнилі ще й маскував тютюнові аромати.

На території, огородженій високими залізобетонними плитами, для завезених із Тернопільської, Луганської областей та з Росії робітників влаштували готель на шістнадцять кімнат, спортзал. Найманці працювали у підвалі площею приблизно у півтисячі квадратних метрів вахтовим методом – по два тижні. За територію їм виходити заборонялося. Платили людям за вахту близько 2,5 тисяч гривень.

Читайте також:

В Західній Україні активізувалися контрабандисти

Китайським чиновникам наказали викурювати 230 тисяч пачок цигарок в рік

На кордоні у мешканця Львова вилучили арсенал холодної зброї

На Кіровоградщині люди масово вмирають від самопалу

ВідеоВикрили підпільний тютюновий цех

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: