У Північній Кореї відкрилася перша піццерія

Більшості мешканців КНДР не по кишені навіть найпростіші італійські страви. Але партійно-номенклатурна еліта може дозволити собі значно більше.

Піцца
The Telegraph
Більшість відвідувачів нового ресторану спробували піццу та спагетті вперше у житті
У столиці Північної Кореї, Пхеньяні, розпочала роботу перша в країні піццерія. Місцеві кухарі, які пройшли спеціальний курс навчання в Неаполі та Римі, готують для відвідувачів традиційно італійські страви.

Як пише японська газета Choson Sinbo, заклад користується великою популярністю. Втім, на практиці поїсти в цьому італійському ресторані можуть собі дозволити тільки представники місцевої еліти.

"Для мільйонів мешканців КНДР, які страждають від голоду, поняття "поїсти в ресторані" залишається чимось з області фантастики", - зазначає британська Guardian.

Так, середньорічний дохід населення Північної Кореї не перевищує 1800 доларів США. Правозахисники стверджують, що, починаючи з 90-х років минулого століття, близько двох мільйонів північнокорейців померли з голоду.

Ідею відкрити піццерію подав та усіляко підтримував впливовий північнокорейський політик Кім Чон Пхіль, який заявив, що у його співвітчизників має бути можливість спробувати кращі блюда світової кухні.

Ті, хто зустрічався з Кім Чон Пхілем, характеризують його як великого прихильника осетрової ікри, французьких вин, супу з акулячих плавників і коньяку.

Муку, масло і сир для нового ресторану завозять прямо з Італії.

З 2007 року в Пхеньяні процвітає також точка фаст-фуда, де готують смажену курку.

За словами власника популярної закусочної, бізнес приносить йому щоденно близько 1000 фунтів доходу.

Читайте також:

Кількість голодуючих у світі наблизилась до мільярда

Північна Корея в бойовій готовності

У Японії рекордно рано зацвіла сакура

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: