Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі собака втік з дому і сів на потяг, щоб возз'єднатись з коханою

Втікача з потягу зняли контролери.

Собаче кохання, яке не знає кордонів. У Польщі пес утік від господарки, щоб відшукати свою подружку. Чотирилапий Ромео не лише покинув домівку, а ще й самостійно сів у потяг і вирушив до рідного міста своєї пасії, йдеться у ТСН.12:00.

Кудлатий Фіфі крадькома і винувато кидає погляди на свою господарку. Кілька днів тому він утік з дому. Сів на потяг у рідному місті Жешув і зайцем проїхав аж 150 кілометрів до Кракова. Фіфі піймали на гарячому контролери й відправили до притулку. Тварину прозвали Колеяжем, що означає "залізничник".

"Це справжня романтична історія. Він сів у потяг і хотів возз'єднатися зі своєю коханою. Завдяки соцмережам ми знайшли власників тварини за лічені години. Пес був щасливий", - каже працівниця притулку Джоанна Рітел.

На свого чотирилапого улюбленця за витівку  власниця не ображається. Радіє, що знайшла. А от як Фіфі знайшов потрібний вагон та потяг й гадки немає.

Відео Пес самостійно сів у потяг і вирушив до рідного міста своєї коханої

Тварина не просто залишила домівку, а ще й самостійно сіла у потяг і проїхала 150 кілометрів. У вагоні собаку, що їхав зайцем, піймали контролери і відправили до притулку. Через соцмережі знайшли і власницю. Господиня розповіла - нещодавно вона зі псом була на відпочинку, там його кудлатий Фіфі і познайомився з подругою. А коли повернувся додому, витримати розлуки не зміг.  

Пес самостійно сів у потяг і вирушив до рідного міста своєї коханої

"Він пішов гуляти уночі, а вранці не повернувся. Ми дуже сильно переживали і почали шукати його всюди. Мій наречений дзвонив до притулків і писав у Facebook. Я думаю, він такий розумний, що впізнав потрібний потяг і сів на нього, щоб вирушити до неї. Мені навіть складно уявити це. Це ж не 500 метрів, а аж 150 км", - дивується власниця собаки Агнєшка Ярош.

Зі своєю фатальною пасією Фіфі познайомився на відпочинку. А коли повернувся додому, не знаходив собі місця.

"Він закохався в Гданську. Кохання дало йому крила, і він вирушив у подорож, щоб возз'єднатися з нею. Мадзя також на нього чекає. Ми одразу зрозуміли, що між ними дуже сильні почуття", - додає власниця.

Розлучати закоханих власниця Фіфі не збирається. Обіцяє, що невдовзі знову поїдуть на той самий романтичний курорт. Тим більше, що господарі Мадзі запевняють - вона на нього вже чекає і навіть спить на тому ж місці, де любив відпочивати Фіфі.

Кореспондент ТСН Оксана Ткаченко 

Залиште свій коментар

Вибір редакції