У Польщі діє незвичний "шпиталь", в якому лікують покалічених містом їжаків

Тваринкам у ньому навіть роблять масаж.

У провінційному польському містечку Клодзко діє незвичний реабілітаційний центр. Там виходжують покалічених містом їжаків - жертв аварій та нападів собак.  

Півсотні їжаків роблять масаж, їх годують та вмивають.

До "шпиталю" потрапляють їжаки з важкою долею – жертви собак та аварій, або їжачки-сироти, які ще не навчилися жити самостійно.

В якийсь момент їжаків назбиралося так багато, що Єжи Гара залишив роботу вчителя праці і відкрив власний їжаковий шпиталь "Єжи для їжаків". Утримує його за благодійні кошти. Допомагають і природоохоронні фонди. Без цього їжакам не вижити - за добу вони з'їдають 3 кг корму для котів. А ще вітаміни, ліки і їжачкові оселі – у кожного своя.

Зараз більшість їжаків вже сплять або готуються заснути на всю зиму.

Після зимової сплячки та реабілітації їжачків відпустять на волю і більшість домівок спорожніє. Але роботи наврядчи поменшає: надто вразливими стають тварини перед наступаючим містом та його мешканцями.

У польському містечку Клодзко діє реабілітаційний центр для їжаків

Там  виходжують покалічених  містом  тваринок - жертв аварій та  нападів собак. Після зимової сплячки та реабілітації їжачків відпустять на волю і більшість домівок спорожніє. Але роботи навряд чи поменшає, кажуть співробітники, надто вразливими стають тварини перед наступаючим містом та його мешканцями.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: