У Рівному юнак намагався покінчити з собою, наковтавшись гайок і шурупів

У Рівному юнак намагався покінчити з собою, наковтавшись гайок і шурупів

На "обід" у самогубці-невдахи виявилися гайки і шурупи

28-річний рівненчанин спробував вкоротити собі віку, наковтавшись шурупів. Смерть так і не настала, а з лікарні молодий чоловік утік.

28-річний мешканець Рівного Михайло вирішив звести рахунки з життям і не вигадав нічого кращого, ніж наковтатися гайок і шурупів.

Юнак так і не помер, але через деякий час у горе-самогубця почалися страшні коліки в животі.

Не витримавши болю, Михайло звернувся за медичною допомогою. Лікарі промили йому шлунок і повідомили про те, що трапилося, правоохоронцям.

"Встановити, що саме змусило чоловіка покінчити з собою, нам не вдалося. Дізнавшись, що міліціонери хочуть поговорити з ним, хворий втік з лікарні", - розповіла керівниця чергової частини Рівненського райвідділу міліції Валентина Терещук-Марчук.

Виявилося, що Михайло не вперше намагався вкоротити собі віку. Півроку тому він порізав собі руку, однак через якийсь час знову-таки звернувся за медичною допомогою. Правоохоронці намагаються встановити, з яких причин чоловік так знущається над собою.

Не виключено, якщо юнакові таки вдасться довести задумане до кінця, він зможе претендувати на премію Дарвіна, яка щорічно з 1985 року вручається за найбезглуздішу смерть. Нагороду заснував американський вчений Уенді Норткатт за "дивовижну дурість, яка завершилася фатальним результатом".

Читайте також:

Пенсіонерка, яка випала з балкону, вбила випадкову перехожу

У Запоріжжі вундеркінд викинувся з вікна, залишивши записку "Я - Бог"

Аргентинка викинулась з 23-го поверху готелю і залишилась жива

Поліція Нью-Йорка вдерлася до квартири курця, щоб врятувати його від самогубства

Повʼязані теми:

Наступна публікація