Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії чоловік помер через переохолодження дорогою на похорон померлого від холоду родича

Першого загиблого залишили одного на холоді і забули допомогти.

В Якутії чоловік, що йшов на похорон померлого від холоду другу, також помер через переохолодження.

Про це йдеться на сайті Слідчого комітету РФ.

За даними слідства, 55-річний скотар вживав алкоголь зі знайомим, якого згодом покликав на допомогу на роботі. Приятелі зловили попутну машину, проїхали невеликий відрізок, а тоді пішли пішки.

Працівник ферми був одягнений не за погодою і почав замерзати, його ж товариш був нетверезим і втомленим. Він не зміг допомогти чоловікові, тож пішов за допомогою, кинувши постраждалого на вулиці. Згодом той забув про товариша, наступного для його труп знайшов коняр. Тієї ночі температура опустилася нижче мінус 40 градусів.

Родичі загиблого попросили його дядька з Якутська допомогти з організацією похорону. Той приїхав, однак зарано вийшов з таксі, тому йому довелося теж йти пішки.  Він повідомив про це сестрі, але на зв'язок потім більше не виходив. Його тіло знайшли недалеко від будинку родичів. Він також помер через переохолодження.

За фактом загибелі першого чоловіка порушено справу проти його товариша по чарці за частиною 1 статті 109 УК “Заподіяння смерті з необережності”.

Нагадаємо, у російському місті Іркутськ гуртожиток місцевого Військового авіаційного інженерного училища вкрився льодом. У ньому так живуть вже півтора місяця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції