У Росії голодний ведмідь покусав перехожого в центрі міста і втік

Рано вранці в центрі Сиктивкара ведмідь напав на перехожого і почав рвати його зубами і кігтями. Чоловіка врятувало, що він зміг скинути з себе звіра.

Ведмідь напав на перехожого біля цього магазину в центрі Сиктивкара / Фото: progorod11.ru
У центрі Сиктивкара (республіка Комі, Росія) ведмідь напав на перехожого і покусав його. 26-річний чоловік отримав травми середньої тяжкості і був госпіталізований. Загрози його життю немає.

"Я йшов о п'ятій ранку по вулиці Тентюковскій біля магазину "Ізкар". Раптом на іншій стороні я помітив ведмедя. Він теж мене побачив і одразу рушив до мене. Я закричав, але ніхто мене, мабуть, не почув", - розповів постраждалий сиктивкарець Андрій.

Чоловік не став тікати. Він знав зі слів мисливців, що при вигляді ведмедя треба стояти не рухаючись. Але це його не врятувало. Ведмідь підбіг до Андрія, повалив на землю і почав рвати зубами і кігтями.

"У мене все життя пронеслася перед очима. Думав, все, кінець", - поділився Андрій.

Але яким-то неймовірним зусиллям чоловік скинув з себе хижака. Той відлетів до паркана. Звір забарився, Андрій втік і сховався в кущах.

"Постраждалий сам звернувся по медичну допомогу. Він був доставлений о 6.30 за московським часом до травмпункту міської лікарні № 1, де йому оперативно надали необхідну допомогу. Подальше лікування він проходитиме амбулаторно, тобто вдома", - повідомив представник регіонального Центру медицини катастроф.

За словами лікарів, якби ведмідь накинувся на жінку або дитину, результат, скоріше за все, був би смертельним.

За інформацією управління МНС по Комі, навіть працівники-старожили не пригадують випадку, коли б ведмідь опинявся в центрі столиці республіки.

"Вочевидь, він вийшов з лісу навколо мікрорайону Орбіта. У будь-якому випадку ведмідь мав пройти не особливо короткий шлях, щоб дістатися до житлових кварталів. Швидше за все, на такий ризикований крок тварина пішла від відчаю - у лісах через аномальну літню спеки неврожай ягід", - припустив співробітник МНС.

На думку місцевих мешканців, увагу ведмедя могло привернути звалище сміття, розташоване неподалік.

Ведмедя досі не знайшли, до його пошуків долучилися рятувальники та мисливці.

Читайте також:

Кришнаїта, який відрізав голову священику, у тайзі розідрав ведмідь

Лисиця-людожерка відгризла дитині половину обличчя

200-кілограмовий кабан на смерть затоптав п'яного грабіжника

Австралійська пенсіонерка відбилася від акули кулаками

Повʼязані теми:

Наступна публікація