Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії очевидці зняли на відео, як робітники зруйнували дах офісу при спробі збити величезну бурульку

Це не єдина біда, що трапилася у Саратові через сніг та мороз.

У російському місті Саратов робітники зруйнували дах над входом до офісної будівлі при спробі збити величезну бурульку.

Про це повідомляє місцеве видання "Взгляд-инфо".

На відео видно, як двоє робітників піднялися на крані, щоб збити з даху бурульку. Один з них палицею збив краєчок бурульки, проте вона впала вся, і просто на козирок офісу.

У підсумку бурулька більше не висить, але і офісна будівля позбулася даху над входом.

Це не єдина подія, що трапилася в Саратові через сильні мороз та снігопад. Подібне сталося наступного дня після першого випадку – цього разу постраждав офіс туристичної фірми.

Крім того, у Саратові від бурульок постраждали двоє чоловіків – обидва були госпіталізовані. А в одному з підземних переходів біля зупинки громадського транспорту під вагою снігу обрушилася покрівля, внаслідок чого постраждав підліток. Він з поєднаними ранами потрапив до лікарні.

Нагадаємо, у березні минулого року атаку бурульками пережили на Рівненщині охоронці президента України. Коли Петро Порошенко відкривав дитячий садок, з даху будівлі впав великий шматок льоду. Він розбився об асфальт, ледь не потрапивши в чоловіка – швидше за все, охоронця президента, який стояв поруч.

ВідеоНа Рівненщині бурулька з даху дитсадка ледь не поцілила у охоронця Порошенка

Коли Президент Петро Порошенко відкривав на Рівненщині дитячий садок, з даху будівлі впав чималий шмат льоду. Сніг під ноги людей почав сипатися ще перед приїздом високопосадовців. Під час промови Порошенка з даху звалилася ще одна буруля. Вона розбилася об асфальт, ледь не потрапивши в чоловіка, найпевніше, охоронця Президента, який стояв поруч.

На Рівненщині бурулька з даху дитсадка ледь не поцілила у охоронця Порошенка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції