У Росії ведмідь вбив коней депутата Держдуми

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами депутата, в лісах регіону ведмедів стає дуже багато.

Ведмідь в Тверській області вбив коней депутата Держдуми Сергія Веремеєнка. Про це сам депутат повідомив в Instagram, опублікувавши відео з мертвими кіньми.

"У лісах Тверської області ведмеді виходять до людей. Їх стає дуже багато, цей ведмідь з'явився поруч з Конефермою. Ведмідь задер їх, тут 12 штук", - повідомив депутат.

Сергій Веремеєнко став депутатом Держдуми у вересні 2018 року від партії "Єдина Росія". Він є членом комітету з транспорту і будівництва Держдуми РФ.

Нагадаємо, на Камчатці закрили популярний туристичний маршрут - "Загадки Хакицина" у Південно-Камчатському заповіднику через скупчення голодних ведмедів.

Відео Італійська влада намагається впіймати ведмедя, що спромігся втекти з електрифікованого загону

Трирічний ведмедик потрапив у капкан в провінції Трентіно минулих вихідних. Під кодовим іменем М-49 його помістили до спеціального загону, бо побоювалися, що клишоногий може становити небезпеку для людей і тварин. Утім, ведмідь спромігся втекти: за кілька годин він подолав три електричні паркани і чотириметровий бар’єр. Нині тварину розшукують, губернатор провінції дозволив лісничим за потреби навіть застрелити ведмедя.  

Італійська влада намагається впіймати ведмедя, що спромігся втекти з електрифікованого загону

Залиште свій коментар

Вибір редакції