У Росії визначили чемпіона з давання ляпасів

Конкурс провели вперше.

У Красноярську (Росія) відбувся чоловічий чемпіонат із давання ляпасів. Про це повідомляє видання ngs24.

За даними організаторів, цей конкурс відбувається в Красноярську вперше.

Очевидці публікують відео з турніру у соцмережах. На них видно, як саме відбувалося змагання. Двоє чоловіків стоять один перед одним і по черзі дають суперникові ляпас. Вони утримують рівновагу після удару за допомогою тумби, яка стоїть між ними.

Перемагає той, хто з одного удару збивав із рівноваги суперника. Чемпіоном став Василь Камоцький. Він отримав головний приз - 30 тисяч рублів (12600 грн).

Зазначається, що турнір відбувся 16-17 березня в рамках спортивного фестивалю Siberian Power Show.

Нагадаємо, у січні у Дніпрі пройшли змагання "розумних" машин.

ВідеоІсторична перемога: український біатлоніст здобув золоту медаль на чемпіонаті світу

Дмитро Підручний - уперше серед українських біатлоністів - здобув золоту медаль на чемпіонаті світу. У гонці переслідування її вважають однією з найвидовищніших і найскладніших дисциплін. Наш спортсмен стартував із 17-секундним відставанням. І все одно став найкращим.