У Росії заборонили лупцювати дітей

На таке рішення вплинув Європейський суд з прав людини, що забороняє лупцювати дітей, удари взуттям і лінійкою.

Новий уповноважений з прав дитини в Росії Павло Астахов висловився проти тілесних покарань для дітей, в тому числі і ляпанців.

"Я шльопати дітей не дозволяю! І в кут ставити - теж", - повідомив Астахов у відповідь на питання про допустимі заходи покарання для дітей. На його думку, дитина має повний набір прав і свобод. Також свою позицію щодо покарань для дітей він пояснив рішенням Європейського суду з прав людини, яке забороняє лупцювати, удари взуттям, лінійкою, покаранням у вигляді стояння в незручній позі і інші заходи впливу.

Тим часом дитячий омбудсмен відмовився відповідати на питання про те, чи карав він коли-небудь свого сина, пославшись на те, що мова йде не про його особистий досвід, а про його позицію як уповноваженого з прав дитини.

Незважаючи на досить категоричне ставлення до покарань для дітей Астахов зазначив, що ляпас не може стати підставою для вилучення дитини із сім'ї. У той же час "образливий або хворобливий" ляпас повинен бути підставою для контролю відносин у родині.

Павло Астахов був призначений уповноваженим з прав дитини в кінці 2009 року. До цього він був відомий як ведучий телепрограми "Час суду" і адвокат, учасник багатьох гучних процесів.

Читайте також:

У Китаї розпалюється новий "меламіновий скандал"

З лікарень Гаїті торговці "живим товаром" крадуть дітей

Корейських чиновників зобов'язали раз на місяць "робити дітей"

ПР ініціює звіт у Раді по справі про розбещення дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: