Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії журналіст викликав на бій "оплотівця", який побив його колегу з НТВ в прямому ефірі, і програв

Виходить, що бешкетник вже двічі побив журналістів у прямому ефірі.

Журналіст з російської Пермі Роман Четін викликав на боксерський поєдинок москвича Олександра Орлова, який вдарив кореспондента НТВ під час прямого ефіру зі святкування Дня ВДВ.

Четін кинув виклик Орлову за допомогою соціальних мереж і отримав згоду на поєдинок. Щоправда, бій довелося перенести двічі: вперше через те, що Орлов порушив антиалкогольне кодування, а вдруге вже на прохання журналіста.

У підсумку бій відбувся 10 листопада у форматі боксерського поєдинку. Російські ЗМІ вели онлайн-трансляцію спарингу у прямому ефірі. За підсумками чотирьох раундів судді віддали перемогу Орлову. Виходить, що бешкетник вже двічі побив журналістів у прямому ефірі.

Нагадаємо, в Москві 2 серпня під час прямого включення кореспондента пропагандистського каналу НТВ вдарив кулаком в обличчя чоловік у футболці з написом "Оплот". Журналіст Микита Развозжаєв знімав сюжет про святкування Дня ВДВ. Раптом до нього підійшов чоловік. "Моя країна, с*ка бл*, Україну захопимо, бл*", - сказав він. Після цього кореспондент попросив чоловіка замовкнути. У відповідь той ударив його кулаком в обличчя. Бешкетником виявився 32-річний Олександр Орлов. За його словами, він брав участь у бойових діях, але "не в Росії, а там, де Захарченко" (ватажок бойовиків "ДНР"). У підсумку суд виніс йому вирок у вигляді шести місяців виправних робіт.

ВідеоПід час святкування Дня десантника у прямому ефірі НТВ побили кореспондента

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції