У Сан-Франциско пара купила престижну вулицю з 38 маєтками усього за 90 тис. доларів

Мешканці району були приголомшені, дізнавшись, що їхня вулиця їм більше не належить.

Подружня пара Тіна Лем і Майкл Ченг купили у Сан-Франциско престижну вулицю з 38 маєтками, розташовану у престижному районі Пресідіо Терас. Будинок тут в середньому коштує 5 мільйонів доларів.

На купівлю пара витратила всього 90 тисяч доларів. Тепер їм належать дороги, тротуари та інші місця громадського користування в цьому районі, передає The Daily Mail.

Асоціація домовласників району протягом останніх 30 років не платила 14-доларовий податок на власність. Це сталося через те, що рахунки приходили на ім'я бухгалтера, який не працював у Пресідіо Терас з 1980-х років.

В результаті накопичився борг у 994 долара, через який муніципалітет виставив вулицю на міський аукціон. Уродженці Тайваню та Гонконгу, які живуть у Сан-Хосе, Тіна Лем і Майкл Ченг побачили оголошення про продаж у квітні 2015 року, коли шукали вигідні умови для вкладення грошей у Сан-Франциско.

Пара із Сан-Франціско купила вулицю
Google Maps
Ось так виглядає придбання подружньої пари.

Щоб отримувати прибуток від придбання, пара вирішила встановити орендну плату за паркувальні місця. Ось тоді-то жителі району і дізналися, що їхня вулиця їм більше не належить.

Мешканці Пресідіо Терас пішли до суду, щоб оскаржити результати аукціону. Але представник муніципалітету заявляє, що шансів у них мало, тому що "99% власників будинків у Сан-Франциско знають, що податки треба платити вчасно. І що адреса електронної пошти має бути актуальною".

Залиште свій коментар