У Санкт-Петербурзі затримали художника, який зліпив на Марсовому полі інсталяцію у вигляді купки лайна: фото

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Санкт-Петербурзі затримали художника, який зліпив на Марсовому полі інсталяцію у вигляді купки лайна: фото

Митця звинуватили в оскверненні меморіалу інсталяцією зі снігу.

У понеділок, 17 січня, російського художника Івана Волкова з Москви, який виліпив зі снігу фекалії завдовжки кілька метрів на території Марсового поля в Петербурзі, затримали правоохоронці.

Про це повідомляє місцеве видання "Фонтанка".

Щодо затриманого митця, якого помістили в слідчий ізолятор, відкрили кримінальне провадження за наругу над тілами померлих і місцями їх поховання. Йому загрожує штраф до 40 тисяч російських рублів (близько 500 доларів США) або арешт до трьох місяців.

"Волков навмисне, цинічно, аморально, з хуліганських спонукань, нехтуючи загальноприйнятими правилами та нормами поведінки, встановленими в суспільстві, розмістив артоб'єкт зі снігу у вигляді гігантських фекалій у калюжі жовтого кольору, таким чином, своїми навмисними діями осквернивши місце", — йдеться у повідомленні правоохоронних органів.

Снігову інсталяцію у вигляді купки лайна митець створив на Марсовому полі ще 14 січня. Як свідчать публікації в його Instagram, він часто використовує сніг для створення своїх інсталяцій, в яких присутня тема хорору та людських випорожнень. Про ідейний задум своєї фекальної інсталяції художник Волков не повідомляв.

Нагадаємо, раніше поліція Санкт-Петербурга затримала двох підлітків, які опублікували в соцмережі Instagram провокаційні фотографії на тлі собору Спаса на Крові.

Читайте також:

Співачка помочилася на фаната просто на сцені під час виступу

У Львівській області 20-річний хлопець розтрощив майже 60 хрестів на могилах січових стрільців: фото

Зняла труси і провокативно осквернила: у Львові дівчина сходила до туалету під пам'ятник Бандері

Наступна публікація