У Саудівській Аравії 80-річний чоловік не дає розлучення 14-річній дружині

У Саудівській Аравії 80-річний чоловік не дає розлучення 14-річній дружині

Дитячі шлюби – не рідкість у країнах ісламського світу

Дитину змусили вийти заміж за літнього чоловіка, і тепер він відмовляється розірвати з нею шлюб, поки йому не повернуть придане у розмірі 3200 євро.

80-річний громадянин Саудівської Аравії одружився з 14-річною дівчинкою і відмовляється розірвати з нею шлюб, поки йому не повернуть гроші, витрачені на весілля.

Батько дівчинки-підлітка заявив, що його дочку змусили вийти заміж за старого, але вона так до нього і не переселилася. Хто саме змусив її до шлюбу, він не уточнив.

Зараз і батько, і малолітня дружина вимагають розлучення, але чоловік відмовляється дати на це згоду, поки йому не повернуть 17 тисяч ріалів приданого (3200 євро).

Батько дівчинки звернувся до благодійних організацій, щоб зібрати гроші на адвоката. Старий чоловік погрожує забрати її силою в свій будинок, якщо йому не виплатять потрібну суму.

До речі, в іншому подібному випадку дівчинці вдалося домогтися розлучення - 80-річний саудівець на вимогу правозахисників погодився розірвати шлюб з 12-річною дружиною. Тоді, до речі, за дитину також було заплачено викуп - 22 тисяч доларів.

Дитячі шлюби – не рідкість у країнах ісламського світу. Зазвичай бідні батьки намагаються якнайшвидше віддати своїх дочок під опіку чоловіка, що родина мала менше матеріальних витрат.

Читайте також:

12-річна дівчинка розлучилася зі своїм 80-річним чоловіком

112-річний сомалієць одружився із 17-річною дівчиною

Саудівський суд постановив розіп'яти людину

У Ємені 12-річна дівчинка померла під час пологів

Повʼязані теми:

Наступна публікація