У Шотландії чоловіку вдалося зазнімкувати рідкісну білку-альбіноса

У Шотландії чоловіку вдалося зазнімкувати рідкісну білку-альбіноса

Фото: Richard Waugh

За словами чоловіка, білка дуже зухвала, але добре ладнає з іншими тваринами.

У шотландському Единбурзі розробнику програмного забезпечення Річарду Воу вдалося зазнімкувати дуже рідкісну білосніжну білку-альбіноса.

Про це повідомляє DailyMail.

51-річний чоловік розповів, що тварина регулярно з'являється у дворі його будинку вже протягом чотирьох років. Воу назвав білку Лексі і іноді підгодовує її горіхами. Цього разу вона погодилася позувати йому для фото. "Я збирався до магазину, а вона бігала по двору. На щастя, у мене була з собою камера. Здається, вона була в гарному настрої і позувала для декількох світлин. Зазвичай я бачу її декілька разів на тиждень, але іноді вона пропадає на тиждень-другий. Завжди приємно бачити, коли вона повертається", - розповів Річард.

За його словами, білка добре ладнає з іншими тваринами, але дає відсіч, коли хтось проявляє агресію.

Фото: Richard Waugh

Білки-альбіноси - надзвичайно рідкісне явище. Імовірність народження такої тварини становить приблизно 1 на 100 тисяч. Вважається, що у всій Великобританії мешкає не більше 50 таких гризунів.

Нагадаємо, у квітні в британському місті Фейвершем жінка зняла на відео білку-альбіноса, яка краде горіхи біля її будинку. Власниця будинку розповіла, що білку вона прозвала Білосніжкою. 

У ПАР дорослі слони з радістю прийняли до себе у стадо слоненя-альбіноса

У ПАР дорослі слони з радістю прийняли до себе у стадо слоненя-альбіноса

Повʼязані теми:

Наступна публікація