У шведських церквах гріхи відпускають єпископи-геї на "техно месах"

Дата публікації
Перегляди
2645
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У шведських церквах гріхи відпускають єпископи-геї на "техно месах"

Парафіяни витанцьовували під техно-музику / Фото: daylife.com

Нещодавно у шведській Лютеранській церкві відбулося богослужіння у стилі техно-дискотеки, яке саму церкву перетворило на нічний клуб.

Стокгольмська церква Всіх Святих (Швеція) замість звичайного богослужіння перетворилась на справжню дискотеку 90-х, влаштувавши "техно месу".

Пастві не потрібно було слухати проповіді й молитися, а просто танцювати. Завдяки спеціальним світловим інсталяціям, храм майже було не відрізнити від нічного клубу.

Священики Лютеранської церкви всіляко підтримують подібні заходи, вважаючи це відмінною можливістю викликати в молоді інтерес до релігії.

Олле Ідестром влаштував першу техно месу в квітні цього року, і хоча під час звичайних недільних служб кілька церковних лав завжди були порожні, в той день яблуку було ніде впасти - доводилось навіть не пускати людей, так як зал був переповнений.

Читайте: Закоханим пінгвінам-геям заборонили жити разом (відео)

Цього разу шведське духовенство підготувалось заздалегідь до напливу молодих гостей і звільнило для них більше місця.

Усі відвідувачі церкви відмінно провели час, і це вселяє в священиків сподівання, що деякі з цих молодих людей з часом почнуть відвідувати і звичайні служби.

За останні 50 років шведська церква стала неймовірно "просунутою", дозволивши жінкам приймати сан священика, а гомосексуалістам ставати єпископами. Незвичайні богослужіння на зразок техно меси - це черговий крок на шляху до прогресу.

Тим не менш, за минулі 10 років кількість прихожан шведської Лютеранської церкви скоротилось на 13%, а відвідувачів традиційних недільних служб стало на половину менше.

"Люди кажуть, що це саме те, що потрібно шведській церкві. Ми повинні робити наші служби цікавими для людей, насамперед, для молодого покоління, якому подобається така музика", - сказав Ідестром.

Зазначимо, у Швеції вже влаштовували хіп-хоп меси, рок меси і джаз меси, але найбільше в країні люблять клубну музику, тому саме її вибрала для себе церква Всіх Святих.

Читайте також:

Жінка скинула 130 кілограмів після неабиякого переляку

Жінка через 18 років після зачаття народила власну сестру

Росіянка 2 роки тримала в морозилці труп інопланетянина (фото)

Створено найдорожчий в світі чай з фекалій панди

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2645
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація