У Швейцарії на місці бомбосховища відкрився готель (фото)

Перший в світі нулезірковий готель, що має назву Null Stern Hotel, запрацював на днях в містечку Севелен, Швейцарії.

Тут немає окремих номерів, а загальна ванна перетворена чогось на фонтан з плаваючими в ньому кольорами. Інтер'єри "прикрашають" звисаючі із стелі кабелі, усілякі фільтри і вентилятори. Справжні, а не бутафорські.

Маричка Падалко этой ночью во второй раз стала мамой
На місці входу в готель раніше був ядерний бункер (Фото: reisen.t-online.de)
Телевізорів теж немає, зате є один великий екран, на який виводиться картинка з камери зовнішнього спостереження, що "дивиться" на вулицю. Адже вікон тут теж немає.

І недивно, якщо врахувати, що готель цей перероблений з атомного бункера, що лежить в декількох метрах під землею.

У разі виникнення надзвичайної ситуації підземний готель може бути перетворений назад в ядерний бункер протягом 24 годин (все військове устаткування в справному стані), як того і вимагає швейцарське законодавство.

Колись тут проводили навчання військові, а зараз потреби в бомбосховищі (що належить державі) немає. Тим часом зберігати його необхідно (згідно із законом), що лягає на місцевий бюджет додатковою ношею. Тому місцеві художники - брати Патрік і Франк Рікліни (Patrick, Franc Riklin) - за замовленням муніципальних властей провели "операцію" з перетворення бункера в готель.

Господарі чесно попереджають - гарячий душ тут зможуть прийняти тільки ті, хто встав раніше, а іншим доведеться задовольнятися холодною водою. "Обслуговування номерів" не передбачено, хоча чисту постільну білизну видають.

Спартанські умови? Зате і вартість проживання низька - всього 9-13 за ніч. Для Швейцарії - це взагалі дивовижно. Тому місця тут вже заброньовані на місяць вперед.

Урочисте відкриття готелю відбулося в ніч з 9 на 10 жовтня: 15 перших гостей випробували бункер в новій ролі. Взагалі ж Null Stern Hotel здатний прийняти одночасно 54 людини, передає Daily Mail.

Мер Севелена Роман Зогг (Roman Zogg) переконаний, що "Нульовий готель" матиме успіх під час проведення в місті крупних культурних заходів або нашестя туристів-гірськолижників.

Щоправда, на постійній основі цей незвичайний готель запрацює, тільки якщо 11 листопада жителі міста схвалять виділення проекту кредиту у розмірі 73 600 доларів на подальший розвиток.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: