У Швейцарії знайшли жінку, яка 12 років прожила у лісі

У Швейцарії туристи знайшли жінку, яка 12 років за власним бажанням прожила в лісі.


У лісі біля Берна знайшли жительку Німеччини, яку впродовж 12 років вважали зниклою безвісти. Як розповіли представники швейцарської поліції, про жінку, яка живе в лісі, правоохоронцям повідомили туристи.

Жінка, за словами поліції, виявилася 52-річною громадянкою Німеччини, яка 12 років тому зникла з села біля Потсдама. Поліції вона повідомила, що не хоче підтримувати будь-які зв'язки з своєю сім'єю.

Не зважаючи на те, що в лісі жінка проживала в укритті, зробленому зі шматка брезенту, а з предметів побуту у неї була з собою лише парасолька, вона не справила на поліцейських враження фізично хворої людини. Жінка також зуміла чітко відповісти на поставлені їй питання, хоча і повідомила, що "повинна виконати місію", не уточнивши, про що йдеться.

Скільки часу мешканка Німеччини провела в лісі біля Берна, поки не встановлено.

Поліція поки залишила жінку в її тимчасовому укритті, проте найближчим часом їй все ж таки доведеться покинути ліс. Представники влади комуни Болліген, якій належить ліс, заявили, що спільно з органами соцзахисту вирішують питання, куди переселити жінку, яка відмовляється повернутися до своїх родичів.

Читайте також:

Як вижити без благ цивілізації

На Марсі знайшли деревину 

Чоловік убив жінку і вивіз в ліс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: