Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Швейцарії блогера забули пристебнути до дельтаплана. Весь політ він провисів над землею

Чоловік боровся за життя на висоті 1,2 км.

Відеоблогер Кріс Гурскі записав ролик під час своєї першої спроби політати на дельтаплані. Блогера не пристебнули, і впродовж усього польоту йому довелося щосили триматися руками за ногу інструктора і апарат.

Відео з’явилося на YouTube-каналі хлопця.

Вперше спробувати полетіти на дельтаплані Кріс вирішив у Швейцарії. Перший політ він виконував із інструктором. У ролика видно, що власник апарата пристебнувся, а ось закріпити страхування блогера забув.

Чоловіки зрозуміли це лише під час польоту. Крісу довелося щосили триматися руками за дельтаплан, щоб не впасти. У такому положенні блогер летів 2 хвилини 14 секунд на висоті 1,2 км над землею.

Крісу вдалося дочекатися приземлення. Коли чоловік зістрибував з дельтаплана, він зламав зап'ястя, а під час польоту стався розрив зв'язок.

Гурскі відвезли до лікарні, де йому зробили операцію на руці: в неї вставили титанову пластину і сім гвинтів. Однак Кріс не скаржиться і радий саме такому завершенню небезпечного польоту.

Нагадаємо, бейсджампер з Німеччини із іще одним екстремалом здійснив стрибок зі скелі, однак у нього не розкрився парашут. Спортсмен загинув на місці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції