У Сингапурі чоловік спалив квартиру матері через те, що вона бурчала

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Збитки від пожежі становили 31 тис. сингапурських доларів (621,5 тис. гривень).

Сингапурець втомився від бурчання власної матері і вирішив помститися. Він спалив її квартиру та помешкання сусідів.

Про це пише Straits Times.

Матір 37-річного Рослау образилася на свого сина та "відчитала" за те, що він відмовився про неї подбати. Це обурило чоловіка, тому він задумав помститися. Рослау побачив, що його молодший брат веде матір до лікарні, і тоді прослизнув у порожню квартиру. Він піднявся у помешкання і підпалив гардероб жінки. Також він поклав підпалений папір на ліжко, де вона спить.

Коли все почало займатися полум'ям, Рослау покинув квартиру. Згодом виникла пожежа, яка перейшла на помешкання сусіда. Той намагався погасити полум’я, але воно продовжувало горіти. До будинку приїхали пожежники, які змогли усе загасити.

Матір Рослау, яка повернулася з лікарні, втратила свідомість, щойно побачила, що сталося із квартирою. Тож її повернули назад. Також госпіталізувати довелося одного з мешканців будинку, який отруївся продуктами горіння.

Палій зізнався у скоєному того ж дня. Рослау завдав збитків на 621,5 тис. гривень. 14 лютого його засудили до п'яти років позбавлення волі.

Нагадаємо, у британському місті Кіртон чоловік влаштував пожежу у будинку колишньої дівчини під час новорічної вечірки. Він не хотів, аби вона була у стосунках ні з ким, окрім нього. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції