У Сполучених Штатів відібрали звання "нації фастфуда"

Американці розриваються між любов'ю і ненавистю до фастфуду: їм подобається смак, але вони знають, що це шкідливо.

Сполучені Штати охрестили "нацією фастфуда", але, можливо, це вже не так. За даними опитування, проведеного серед 10300 людей у 12 країнах, 44% американців заявили, що їм настільки подобається смак фастфуда, що вони не в силах від нього відмовитися, проте в Болгарії в тому ж самому зізналися 68% респондентів.

Найменша кількість любителів фастфуда - у Швеції (19%) і Малайзії (20%).

За словами Грега Чу з центру Synovate, який проводив дослідження, американці розриваються між любов'ю і ненавистю до фастфуду: "Нам подобається зручність. Нам подобається смак. Нам подобається упевненість. Але ми знаємо, що це шкідливо".

Відносини жителів інших країн, зокрема Болгарії, з фастфудом поки що знаходяться у стадії "медового місяця", сказав Чу.

Про шкоду фастфуда останніми роками говорять багато. Учені відзначають, що подібна їжа шкідлива насамперед для органів травлення. Різні хот-доги і гамбургери, відзначають фахівці, - це незбалансована їжа, в якій є тільки жири, вуглеводи, сіль і спеції. А такий набір веде до розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, порушення моторики кишечника, загострення гастритів, холециститів і коліту.

Британські учені нещодавно довели, що діти, які вживають гамбургери, картоплю фрі і інші продукти швидкого харчування частіше за три рази на тиждень, отримують нижчі оцінки в порівнянні з однолітками, які ведуть здоровий спосіб життя.

Читайте також:

Вчені довели, що фастфуд робить дітей дурнішими

Незадоволені новим меню американці обстріляли McDonald's

9-кілограмові гамбургери існують і їх можна з'їсти

Молодик викрав вантажівку, щоб купити гамбургер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: