У США 90-річний чоловік вже вдруге попався на сексуальних домаганнях

Цього разу він чіплявся до 66-річної жінки.

Прокуратура американського міста Сіетл звинуватила 90-річного Абрахама Канга (Abraham Kang) в сексуальних домаганнях. Його жертвою стала 66-річна жінка. Обидва вони - мешканці будинку престарілих.

Як повідомляє USA Today, у січні підозрюваний зв'язався з Ліндою Мелоун (Linda Malone) і сказав, що хоче подарувати табуретки всім мешканцям будинку престарілих, які їх потребують. Після цього чоловік прийшов до неї і під час зустрічі висловив бажання обійнятися.

"Я вагалася, але дозволила йому це зробити. Він схопив мене (...). Він поклав руки мені на сідниці і притягнув до себе", - розповіла Мелоун. За словами жінки, Канг говорив про те, що ще здатний займатися сексом, а також адресував кілька коментарів до її грудей. Його домагання перервав телефонний дзвінок, після якого він залишив приміщення.

Потерпіла звернулася в поліцію. З'ясувалося, що в 2012 році на Канга вже скаржилися у зв'язку з аналогічним інцидентом — він чіплявся до 92-річної жінки. Однак тоді звинувачення висунуті не були, оскільки жертва, за словами її родичів, була "дуже збентежена".

Суд у справі Канга, який звинувачується в неналежній поведінці з сексуальним підґрунтям, відбудеться пізніше в березні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: