У США арештували чоловіка, який протягом шести годин подзвонив до поліції майже сотню разів

Поліція повинна була відповідати на всі дзвінки.

У США арештували чоловіка, який безперестанку телефонував до поліції.

Зокрема, Майкл Мотт зателефонував до центру комунікацій 98 разів, пише FoхNews. За словами чоловіка, причиною стількох дзвінків до правоохоронців стало те, що у копів його гроші і він хоче їх повернути.

Своєю чергою, Мотт відмовлявся називати своє їм'я і повідомляти про місцеперебування.

Повідомляється, що протягом шести годин Мотт зателефонував 98 разів, але поліція повинна була відповідати на всі дзвінки.

"Ви ніколи не знаєте, що на якомусь дзвінку справді може бути якась надзвичайна ситуація. Ми повинні ставитися до кожного виклику так, ніби це надзвичайний стан, поки ми не будемо переконані у протилежному", - сказав менеджер з комунікацій поліції.

Зазначається, що гроші, які чоловік вимагав у правоохоронців, пов'язані із січневим арештом Мотта через продаж наркотиків.

Під час серії дзвінків чоловік зайшов так далеко, що зателефонував до кабінету начальника, обманюючи особу, яка підняла слухавку. Врешті-решт, поліція змогла знайти і заарештувати зловмисника.

Нагадаємо,деякі жінки виглядають неперевершено навіть у найнесподіваніших життєвих ситуаціях – під час фотографування у поліцейських дільницях після затримання. Світлини саме таких небезпечних краль зібрав Daily Mail. 

Фотогалерея Звабливі злодійки. Дивіться добірку красунь, які неперевершено виглядають на магшотах (12 фото)

Залиште свій коментар