У США автосалон дарує покупцям автомати Калашникова

У такий спосіб власник автосалону вирішив підняти рівень продажів своєї компанії.

В американському штаті Міссурі автосалон пропонує клієнтам, які купили пікап, в подарунок автомат Калашникова АК-47. У такий незвичний спосіб у невеликому місті Батлер власник автосалону Марк Мюллер вирішив підняти рівень продажів своєї компанії.

За його задумом, за часів кризи і різкого падіння попиту на нові автомобілі зацікавити простого американця купити собі новий, а може й ще один пікап, можна за допомогою іншої вічної американської цінності - зброї. Акція починається в серпні, про її тривалість не повідомляється.

Мюллер пояснює, що не вручатиме покупцеві автомат разом з ключами від пікапа, а просто надасть йому ваучер на 450 доларів (саме стільки коштує легально доступна модифікація АК-47 у США) на покупку зброї в спеціальному магазині.

"Клієнт після того, як одержить ліцензію на цей вид зброї, піде у збройовий магазин і придбає автомат сам, сплативши за нього ваучером", - сказав Мюллер, висловивши впевненість в тому, що люди зацікавляться його пропозицією.

Хоча автосалон заявляє, що дарує покупцям АК-47, ваучером можна сплатити будь-яку іншу покупку у збройовому магазині.

Подібна акція - не перша в історії автосалону. Раніше власник магазина підвищував рівень продажів роздачею покупцям ваучерів на покупку пістолетів.

Читайте також:

Американець придбав пачку сигарет за 23 квадрильйони доларів

Американський уряд запрошує на роботу гумористів

Американський підліток підірвав кафе, щоб бути схожим на Бреда Пітта

Американець витратив три мільйони доларів на мильні бульбашки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: